Статті про промальп

Промисловий альпінізм

Промисловий альпінізм

Послуги компаній, що використовують методи і технології промислового альпінізму користуються все більшим попитом, оскільки вони дають можливість безпечно і в найкоротші терміни виконати будь-які висотні роботи.

Висотні роботи проводяться з використанням страховки і альпіністських методів пересування, і, звичайно ж, потребують спеціальної підготовки верхолазів.

Саме широке застосування промисловий альпінізм знайшов в ремонтно-будівельних роботах на висоті, до яких відносяться облицювання і фарбування фасадів, герметизація міжпанельних швів та ремонт покрівлі, мийка звичайних і панорамних вікон, а також очищення покрівлі від снігу та бурульок.

Послуги промислових альпіністів - одне із самих ...

Промисловий альпінізм

Кронування дерев

Кронування дерев

Кронування дерев - це процес їх обрізки з певними цілями. Ці цілі поділяються на два види: для естетики і для користі. Обрізка дерев з декоративними завданнями, коли кроні надається ідеальна геометрична форма, застосовується в садово-парковому і ландшафтному дизайні. У той час як обрізка дерев в практичних цілях проводиться, насамперед, в цілях безпеки, хоча і турботи про красу дерева не виключає.

Кронування дерева запобігає падінню його гілок під дією вітру та снігопаду. Чим більше дерево, тим більшу небезпеку представляють його слабкі і сухі гілки і сучки, які можуть бути зірвані вітром, і ...

Кронування дерев