Промисловий альпінізм

Промисловий альпінізм

Промисловий альпінізм

Послуги компаній, що використовують методи і технології промислового альпінізму користуються все більшим попитом, оскільки вони дають можливість безпечно і в найкоротші терміни виконати будь-які висотні роботи.

Висотні роботи проводяться з використанням страховки і альпіністських методів пересування, і, звичайно ж, потребують спеціальної підготовки верхолазів.

Саме широке застосування промисловий альпінізм знайшов в ремонтно-будівельних роботах на висоті, до яких відносяться облицювання і фарбування фасадів, герметизація міжпанельних швів та ремонт покрівлі, мийка звичайних і панорамних вікон, а також очищення покрівлі від снігу та бурульок.

Послуги промислових альпіністів - одне із самих економічних рішень для виконання всіх вищевказаних робіт, оскільки не виникає необхідності орендувати дорогу спецтехніку і зводити допоміжні конструкції.

Промисловий альпінізм активно застосовують при монтажі банерів і підйомі вантажів на велику висоту.

Рекламні вивіски, світлові короби, дахові установки, банери - атрибути будь-якого сучасного міста, причому необхідність у заміні банерів виникає регулярно, оскільки вони вельми часто змінюють один одного. Установка цих рекламних конструкцій може бути проведена на готове підставу або на нестандартні поверхні. В останньому випадку буде необхідна розробка спеціальних кріплень і способів монтажу.

Після закінчення терміну експлуатації може виникнути потреба в демонтажі зовнішньої реклами. Промисловий альпінізм прийде на допомогу і в цьому випадку - розібрати рекламну конструкцію з використанням мотузкового доступу вийде швидше і дешевше.

Прикраса дахів і фасадів, монтаж рекламних вивісок і банерів особливо затребувані в переддень проведення великомасштабних свят. У такі моменти потрібно швидко замінити велику кількість рекламних поверхонь, повісити банери в нових місцях, змонтувати декорації. Ці роботи виконують промислові альпіністи.  

Підйом вантажів нестандартних або великих розмірів на висоту іноді може являти собою серйозну проблему. Часто навіть сучасні вантажні ліфти не завжди здатні вмістити в себе рояль, ванну-джакузі або інші великогабаритні предмети. Раніше для підняття подібного вантажу доводилося наймати цілу бригаду вантажників або викликати підйомний кран.

Це не дуже економічно, а до того ж важко, довго і зовсім небезпечно. Тому зовсім не дивно, що послуги промислових альпіністів сьогодні користуються величезним попитом.

Як правило, висота підйому з використанням альпіністської техніки не обмежена. Сам же підйом допомогою спеціального спорядження і блоків проводиться по зовнішній стороні будинку.

Також промислові альпіністи здійснюють ремонт балконів висотних будівель і демонтаж цегляних труб, а також видаляють впали та аварійні дерева на заміських ділянках або в міському середовищі.

Промислові альпіністи можуть працювати і в обмежених умовах, експлуатація крана або спеціально підйомника, в яких не представляється можливим. Промисловий альпінізм - технологія, яку можна легко адаптувати практично до будь-яких умов.

Постійно збільшується попит на послуги промислових альпіністів, обумовлений простотою використовуваної технології і низькими витратами на екіпіровку. Промисловий альпінізм особливо популярний у великих містах з багатоповерховою забудовою.