Миття вікон і фасаду! ГОТЕЛЬ IBIS STYLES ЛЬВІВ ЦЕНТР

Миття вікон і фасаду! 
ГОТЕЛЬ IBIS STYLES ЛЬВІВ ЦЕНТР

Миття вікон і фасаду! ГОТЕЛЬ IBIS STYLES ЛЬВІВ ЦЕНТР

ГОТЕЛЬ IBIS STYLES ЛЬВІВ ЦЕНТР
вулиця Шухевича буд.3
79005 Львів
UKRAINE

Миття вікон і фасаду в Львові!

Сьогодні закінчили роботу над миттям вікон і фасаду приблизний 1300 м2, готелі в одному з найкрасивіших міст України - Львові! У цьому році це перший більш-менш толковий об'єкт. Утеплення квартир зараз щось перестає цікавити через його низьку вартість і метушні з матеріалами! Тому вирішили брати і мийку скла!

Трохи затягнулося в часі. Замість планування чотирьох днів робота зайняла п'ять з половиною, частково через погоду, частково через те що невідомий об'єкт і багато доводилося обмірковувати як куди залесть і що де зняти. Тому що фасад не був простий коробкою а мав тераси зі скляними поручнями і ще до цього додавалася декоративна рамка на парапеті і алюмінієві касети з яких і складався парапет.
Під мотузки доводилося підкладати зроблену з дерев'яних досточек конструкцію, так як хтось із попередньої мийки перед нами не робив цього те пооставлялі вдавлені сліди від мотузок.
Загалом робота пройшла на позитиві і без пригод! Отримали непогану так сказати розминку після зими, побували тиждень в Львові ну і плюс як завжди в нашій справі заробили 'трохи грошей $'!