Наша команда в промисловому альпінізмі

Вітаю усіх! У нашій Львiвській команді працюють лише висококласні фахівці, професіонали, атестовані у сфері промальпінізма. Ми маємо багаторічний різносторонній досвід успішного проведення висотних робіт, тому відмінно впораємося з будь-якої поставленої перед нами завданням.

команда промислових альпіністів Львова

Хто ми?

Ми - команда промислових альпіністів Львова (з досвідом робіт більше 5 років) які виконують висотні роботи будь-якої складності, в будь-який час доби і за будь-яких погодних умовах.

Миємо вікна на будь-якому поверсі!

Чим ми займаємось?

Миємо вікна на будь-якому поверсі! Вішаємо або знімаємо рекламні банера, кондиціонери, антени! Робимо утеплення квартир і герметизацію міжпанельних швів! А ще ми можемо постукати у вікно і з днем народження іменинника привітати.

Звяжіться з нами

Як нас знайти?

Зателефонуйте нам за телефонами зазначеними в контактах і отримаєте більш повну консультацію, а якщо необхідно то наш фахівець виїде до Вас на об'єкт.

Залиште заявку на безкоштовний огляд Вашого об'єкту

І незабаром наш фахівець оцінить обсяг роботи по вашому об'єкту і проконсультує Вас

Наші клієнти

  • Укртелеком

Тут на сайті ми ділимося думками та ідеями з нашими клієнтами, іноді ділимося цікавою інформацією, яку знайшли у інших розумних людей. А іноді розповідаємо про наші проекти. Все це направлено на одну мету - щоб Ви змогли нас краще дізнатися і зуміли зрозуміти - чи можемо ми бути корисні Вам, Вашій компанії у вирішенні певних завдань. Але ця картина не може бути повною поки, ми самі говоримо про себе. Тому ми додали один дуже важливий елемент - ДУМКА ІНШИХ ЛЮДЕЙ ПРО НАС.
Думка іншої людини найчастіше більш об'єктивно і більш змістовно і якщо є можливість його отримати, то потрібно це зробити.