Утеплення квартир м. Львів

Утеплення квартир в Львові

Утепление квартир в Львові.

Що у Вашому розумінні створює комфорт квартири? Наявність численної дорогих меблів або самої нової техніки? Комфортні умови, в першу чергу, створює комфортний мікроклімат в квартирі, приємна кімнатна температура. Коли в квартирі холодно в зимовий період деколи залишається тільки сховатися під ковдру з чашкою чаю, адже більше нічого не хочеться. Багато висотних будинків у Львові побудовані з бетонних плит, які практично не тримають тепло і швидко остигають коли температура повітря на вулиці падає.

Утеплення зовнішніх стін квартири дозволяє зберегти тепло в квартирі і примножити його. Зовнішнє утеплення стін дозволяє зберегти в квартирі тепло в зимовий період часу і створити комфортну прохолоду влітку, не вдаючись при цьому до штучного кондиціонування. Утеплення квартири дозволяє знизити витрати на опалення, підвищити звукоізоляцію всередині приміщення. Наявність зовнішнього шару утеплювача запобігає виникнення грибка всередині приміщення, тому як володіє вологовідштовхувальними властивостями. Враховуючи переваги і позитивні сторони зовнішнього утеплення квартир в Львові, ці будівельні роботи з кожним роком стають дедалі популярнішими.

Яка технологія зовнішнього утеплення квартир?

Зазвичай в якості утеплювача стіни використовується пінопласт або пінополістирол (це різні назви одного й того ж матеріалу). Він відрізняється по щільності (міцності) і екструзійним і неекструзіонним способом виробництва. Екструзійний пінополістирол (дуже щільний спінений матеріал) значно перевершує неекструзіонний (білий пористий, розпадається на кульки) по всім експлуатаційним характеристикам. Але його головний і єдиний мінус - висока ціна.

Утеплення зовнініх стін квартир в Львові.

Пінопласт кріпиться за допомогою клею і спеціальних монтажних дюбелів («грибів» або «парасольок») до стіни. Прикріплений до стіни пінопласт армується і штукатуриться. Після того, як штукатурка просохне, її фарбують. Ми часто бачимо, що верхня кромка плити утеплювача нічим не захищена. На верхній край утеплювача обов'язково повинен бути встановлений відлив, а шви потрібно загерметизувати. Це значно продовжить термін служби системи утеплення квартири. При правильно виконаному утепленні, пінопласт практично не відчуває жодних впливів, оскільки захищається шаром штукатурки і фарби.

Відео технології робіт.

Чи можна проводити роботи по зовнішньому утепленні квартири взимку?

Якщо погода вже встановилася холодна, а утеплювати потрібно, то ми пропонуємо змонтувати утеплювач і встановити відливи промазав все примикання герметиком. У такому «законсервованому» стані система залишається до настання теплої погоди навесні, потім виконуються штукатурні та фарбувальні роботи. Звичайно, такий варіант не ідеальний, оскільки незахищений пінопласт страждає від вологи, вітру і сонячного випромінювання.
             Так що Вам вирішувати проводити роботи з утеплення квартири взимку або дочекатися весни!

Який термін служби утеплення квартири?

Одним з головних ключових факторів, що визначає довговічність системи утеплення, є якість її монтажу. Також, на термін служби впливають марки використовуваних матеріалів, але навіть самий щільний пінопласт легко зруйнується під впливом води і сонячного світла і найміцніший армуючий шар осиплеться, якщо під нього буде потрапляти вода. Є багато думок з приводу того, скільки ж становить експлуатаційний термін системи утеплення стіни із застосуванням пінопласту як утеплювач. Найоптимістичніші джерела називають термін служби понад 20 років.

Орієнтовна вартість утеплення квартири в Львові

Найменування робіт
Од. вимірювання
Варість
Примітка
Металевий вiдлив над утепленням
м.пог.
110 грн.
ширина 160 мм
Металевий вiдлив над утепленням
м.пог.
85 грн.
ширина 100 мм
Утеплення квартир
м²
від  350 грн.
пінопласт 5 см
Утеплення квартир
м²
від 400 грн.
пінопласт 10 см
Відкоси (утеплення)
м.пог.
від  140 грн.
з матеріалами

Останнє редагування 2016-03-25 | 2029