Утеплення будинків і котеджів в Львові

Утеплення будинку або котеджу в Львові

Утеплення будинків і котеджів Львів

Утеплення котеджу в Львові є одним з основних напрямів діяльності нашої компанії, тому якщо Вас цікавлять даний вид послуги - сміливо звертайтеся до нас! Адже наші фахівці проведуть повний комплекс робіт з утеплення стін, підлог, стель у котеджах і приватних будинках. Ми використовуємо виключно якісні і сучасні матеріали, які володіють високою щільністю і відмінно зберігають тепло в приміщенні.

Маючи багаторічний досвід проведення робіт з утеплення, наші фахівці якісно і професійно виконають утеплення Вашого будинку.

Технологія зовнішнього утеплення стін будинку або котеджу?

Утеплення будинків і котеджів в Львові

Як утеплювач стіни використовується пінопласт або пінополістирол (це різні назви одного й того ж матеріалу). Він відрізняється по щільності (міцності) і екструзійним і неекструзіонним способом виробництва. Або базальтову (мінеральна) вату. Але в кожного матеріалу є свої плюси і мінуси! Один з головних мінусів вати - висока ціна.

Утеплювач кріпиться за допомогою клею і спеціальних монтажних дюбелів («грибів» або «парасольок») до стіни. Потім армується. Після того, як армувальний шар просохне, наносять декоративну штукатурку (короїд, баранчик, мармурову крихту). Все це забезпечує дійсно якісне і надійне утеплення фасаду будинку.

Не варто забувати що зима - це не найкращий час року для утеплення будинку. Подбайте про це заздалегідь. Але навіть для тих, хто відкладав своє рішення до холодів, наша професійна команда знайде рішення.

Чи можна проводити роботи по зовнішньому утепленні будинку в Львові взимку?

Якщо погода вже встановилася холодна, а утеплювати потрібно, то ми пропонуємо змонтувати утеплювач і встановити відливи промазав все примикання герметиком. У такому «законсервованому» стані утеплення залишається до настання теплої погоди навесні, потім виполняються фінішні (штукатурні та фарбувальні) роботи. Звичайно, такий варіант не ідеальний, оскільки незахищений пінопласт страждає від вологи, вітру і сонячного випромінювання. Але ефект по заощадженню енергії дасть.
Так що Вам вирішувати проводити роботи з утеплення будинку взимку або дочекатися весни!

Скільки прослужить утеплення будинку?

Одним з головних ключових факторів, що визначає довговічність системи утеплення, є якість її монтажу. Також, на термін служби впливають марки використовуваних матеріалів, але навіть самий щільний пінопласт легко зруйнується під впливом води і сонячного світла і найміцніший армуючий шар осиплеться, якщо під нього буде потрапляти вода. Є багато думок з приводу того, скільки ж становить експлуатаційний термін утеплення стін з застосуванням пінопласту як утеплювач. Найоптимістичніші джерела називають термін служби понад 20 років.

Орієнтовна вартість утеплення будинку або котеджу в Львові

Найменування робіт
Од. вимірювання
Вартість
Примітка
Утеплення котеджів, приватних будинків
м²
від  250 грн.
без матеріалу
Утеплення котеджів, приватних будинків
м²
від  550 грн.
з матеріалами

Щоб дізнатися остаточну вартість утеплення Вашого будинку запросіть нашого фахівця.

Останнє редагування 2016-03-25 | 812