Миття фасадів та вікон в Львові

Миття фасадів та вікон в Львові

Миття фасадів та вікон в Львові

Начебто така дрібниця - чистота вікон, але не варто недооцінювати її вплив на мешканців будинку або офісу. Адже блискучі чистотою вікна - це не тільки презентабельний і красивий вигляд. В першу чергу, це здоров'я, комфорт і працездатність тих, хто знаходиться всередині. Пил і бруд, що накопичилася на віконних рамах, перешкоджає проникненню сонячних променів, роблячи приміщення похмурим і не комфортним. Про який же гарний настрій і бажання створювати щось прекрасне може йти мова?

Рекомендується виконувати її мінімум два рази на рік. Багато хто вважає, що ця процедура не представляє складності навіть для недосвідченого людини, і лише взявши в руки ганчірку, вони розуміють, що ця робота вимагає професійного підходу. Особливо, коли справа стосується очищення вітражів, скляних фасадів та вікон будівель-висоток.

Миття фасадів та вікон в Львові

Звертайтеся до нас! Професійне миття вікон в Львові, яку виконуємо ми, швидко позбавить вас від усіх проблем, забезпечивши чистоту ваших вікон на тривалий термін. Ваші віконні прорізи просто засяють, забезпечуючи прекрасний огляд і вільне проникнення сонячних променів.

У нас ви можете замовити миття вікон недорого і гарантовано залишитеся задоволені результатом. Незважаючи на те, що наша компанія ще відносно молода, ми почали працювати в Львові в 2016 році, ми заслуговуємо тільки глибоку довіру постійних замовників. І цьому є вагомі причини. Наші майстри - справжні професіонали, які виконують роботу на високому рівні. Штат компанії не великий і складається з молодих фахівців, які пройшли спеціальну підготовку і мають досвід роботи. Тому спостерігати за нашою роботою одне задоволення.

Миття вікон взимку.

Миття вікон взимку, а також миття фасадів будівель в зимовий час є надзвичайно важким завданням, яка під силу лише професіоналам. Деякі хімічні засоби для очищення вікон і фасадів припиняють діяти при мінусовій температурі. Миття вікон взимку відбувається з обов'язковим додаванням у воду спеціальної автомобільної незамерзаючої рідини.

Миття вікон альпіністами - сучасний і безпечний спосіб догляду за будинком!

Беремся лише за роботу не менше 1 000 м2

Орієнтовна вартість миття фасадів та вікон в Львові

Найменування робіт
Од. вимірювання
Вартість
Примітка
Миття вікон в квартирі з зовні
догов.
від 1000 грн.
Миття вікон (особливо забруднених)
м²
від 30 грн.
Миття фасадів в теплу пору року
м²
від 15 грн.
від 1 000 м²
Зимова миття фасадів
м²
від 20 грн.
до -5℃
Летняя мойка одиночных окон
м²
догов.
Зимняя мойка одиночных окон
м²
від 25 грн.
до -5℃
Миття скляних стель (всередині)
м²
від 100 грн.
Мийка пластика, металу
м²
від 15 грн.

Останнє редагування 2016-03-24 | 1175