Монтаж і демонтаж реклами в Львові

Монтаж і демонтаж рекламних банерів в Львові.

Монтаж і демонтаж реклами в Львові

Роботи з монтажу рекламоносіїв в Львові здійснюються з використанням методу промислового альпінізму, що дозволяє встановити рекламну конструкцію на будь-якій висоті.

Банером називається рекламний блок, розміщений на фасаді, як зовнішня реклама. У зовнішній рекламі для виготовлення банерів використовують вінілову тканину або сітку. Завдяки низькій ціні собівартості банерна реклама - найпоширеніший вид зовнішньої реклами. Виробляючи монтаж банерів, вініл можна натягнути на металеву раму, на раму з дюпеля-кілець, прибити степлером до будь-якої дерев'яній основі. Тонка банерна тканина (вініл) використовується також, як лицьова частина рекламних світлових коробів. При великих розмірах світлових коробів (від 3м2) пластикова лицьова панель легко видувається вітром і може завдати шкоди оточуючим, а вініловий банер має невелику вагу і не боїться вітрових навантажень, так як подгибается всередину світлового короба. До того ж вініл дуже міцний матеріал, що витримує достачно великі навантаження. Тим часом великі банери, рекламні поверхні краще друкувати на сітці для зниження ваги і вітрових навантажень. Оскільки велика вітрове навантаження, що впливає на велику площу, може вирвати раму і зруйнувати фасад.

Дуже важливе значення в зовнішній рекламі має правильна підсвічування рекламної поверхні. При необхідності ми професійно виготовимо і змонтуємо підсвітку Вашого банера. Зробимо монтаж проводки і підключення по всіх будівельних правилам і нормам. Підсвічування банера відіграє важливе значення для залучення клієнтів. Банер повинен бути підсвічений яскраво і рівномірно без тіней і відблисків. Довжина кронштейну, на якому закріплений прожектор і відстань між кронштейнами розраховується залежно від розмірів банера і потужності прожекторів. При монтажі підсвічування банера повинні виконуватися деякі умови. Наприклад прожектори не повинні закривати інформацію на банері, а проводка максимально прихована.

Монтаж банерів в Львові

Ціна на монтаж банера в Львові залежить від виду монтажу. Чи потрібна рама для монтажу банера, або дерев'яна основа. Висота місця розміщення банера, доступність до місця, де проводиться монтаж банера. Чи потрібна спецтехніка для монтажу банера.

Монтаж банерів, як і будь-якої рекламної конструкції повинен проводитися за затвердженими будівельним правилам і нормам. Кріплення, метод кріплення, місце кріплення баннерного панно повинні відповідати проекту. А проект затверджений ліцензованою організацією, яка провела експертизу відповідності проекту існуючим будівельним нормам. Існує також такий важливий чинник, як вітрове навантаження. У Львові вітрове навантаження досягає 100кг на м2, в залежності від місця розміщення банера. Гігантська вітрове навантаження впливає на банери з великою площею. Тому монтаж банерів не рекомендується проводити на раму без задньої жорсткої стінки. Від прямого вітрового впливу такий банер скоріше всього зірве вітром. Необхідно зробити задню стінку з фанери або оцинкованого заліза. При виготовленні банера краще вмонтувати мотузку по периметру для того, щоб вітром не вирвався кільця (люверси), за допомогою яких банер шнурується до рами. Монтаж банерів потрібно виробляти так, щоб коливання його вітром були мінімальні. При сильній вітрового навантаження можуть бути пошкоджені і банер і несучі конструкції, до яких закріплена рама банера. Наведемо яскравий приклад з монтажу банера з нашої практики. Замовнику потрібно було демонтувати банер, розтягнутий на рамі, а рама у свою чергу підвішена на тросах, закріплених на покрівлі і знизу фасаду. Монтаж банера був проведений якоїсь фірмою недобросовісно і виникала пульсуюча вітрове навантаження на банер. В результаті цього навантаження на банер, він розірвався наче папір. Розмір банера був 5 х 15 метри. Можна собі уявити силу вітрового навантаження на великі банери.

Ми здійснюємо тільки монтаж або демонтаж банерів.

Монтаж банерів проводиться промисловими альпіністами, тому ціна монтажу банера залежить від кількості перевішування альпіністом. Не секрет, що на перевішування і підготовчі роботи йде більше часу, ніж на безпосередньо монтаж банерів. Тому ціна монтажу горизонтальних банерів вище, ніж ціна монтажу вертикальних банерів.

Орієнтовна вартість монтажу і демонтажу рекламних банерів в Львові

Найменування робіт
Од. вимірювання
Вартість
Примітка
Монтаж рекламних банерів
м²
від 60 грн.
без установки каркаса
Монтаж рекламних банерів
м²
від 120 грн.
з установкой каркаса
Рекламні банери (малі)
од.
від 2 000 грн.
монтаж
Рекламні банери (середні)
од.
від 6 000 грн.
до 100 м. кв.
Рекламні банери (великі)
од.
від 10 000 грн.
от 100 м. кв.
Зварювальні роботи
догов.
від 2 500 грн.

Мінімальна вартість робіт складає - 3 000грн.

Останнє редагування 2016-03-24 | 1605