Ремонт і реставрація фасадів будівель Львів

Ремонт і реставрація фасадів будівель в Львові.

Фасад будівлі - це його обличчя, а значить і обличчя компанії, чий офіс знаходиться в цій будівлі. Престиж фірми, ставлення до неї безпосередньо залежить від зовнішнього вигляду будівлі, в якому вона мешкає. Фасади всіх будинків піддаються негативному впливу атмосфери сучасного міста. Це призводить до погіршення зовнішнього вигляду - забруднення, потускнение фарб і навіть їх відлущування, викришування штукатурки і так далі. Тому фасад будь-якої будівлі потребує догляду та періодичному ремонті.

Залежно від фізичного стану фасаду і фінансових можливостей замовника ми виробляємо як косметичний, так і капітальний ремонт фасаду будівлі.

Косметичний ремонт фасадів.

Косметичний ремонт фасадів не вимагає проведення складних і дорогих робіт, але дозволить відновити і навіть поліпшити зовнішній вигляд будівлі. В дану послугу входять необ'ємні ремонтні роботи, спрямовані на поліпшення зовнішнього вигляду будівлі: очищення фасаду, закладення невеликих тріщин, шпатлювання і грунтовка поверхні, часткова або повна фарбування стін.

Капітальний ремонт фасаду.

Капітальний ремонт фасаду залежить від стану всієї будівлі і може включати в себе роботи з вирівнювання стін, їх обштукатурюванню, з герметизації швів і стиків, по гідрофобізації, з ремонту покрівлі, по реставрації архітектурних елементів будівлі та інші роботи. Від якості проведення капітального ремонту залежить термін подальшої експлуатації будівлі, його внутрішній комфорт і зовнішній вигляд.

Фасад будівлі в Львові

Фасадний декор.

Монтаж фасадної ліпнини або інших елементів декору в Львові, а також відновлення це ще один напрямок робіт, тут вже ухил більше до мистецтва ніж до будівництва. Відмітна особливість цього виду робіт - копіткість, все увагу на деталі. Робочі виконують цю роботу, без перебільшення художники.

Орієнтовна вартість ремонту або реставрації фасадів в Львові

Найменування робіт
Од. вимірювання
Вартість
Примітка
Ремонт і фарбування фасадів
м²
від 80 грн.
без матеріалу
Ремонт та фарбування фасадів
м²
від 180 грн.
з матеріалами
Фарбування (1 шар)
м²
від 25 грн.
Ліпнина
од.
догов.
догов.
Штукатурка
м²
від 150 грн.
без матеріалу
Гідрофобізація (2 шари)
м²
від 50 грн.
без матеріалу

Мінімальна вартість робіт без матеріалів складає 3 000 грн.

Останнє редагування 2016-03-25 | 3466