Утеплення стін в Льові

Утеплення зовнішніх стін в Львові.

Утеплення зовнішніх стін Львів

В умовах постійного підвищення цін на енергоресурси утеплення стін житлових будинків та виробничих приміщень, офісів і складів в Львові стає особливо актуальним. Однак всі зовнішні роботи, як правило, вимагають пристрій лісів, використання колисок, підйомників або автовишок, а це тягне за собою втрату часу і витрата коштів на оплату спецтехніки.

Промисловий альпінізм, який можна вважати особливим різновидом будівельної діяльності, дає широкі можливості виконання висотних робіт на об'єктах будь-якого ступеня складності.

Виконати реконструкцію або зовнішнє утеплення фасадів будівель, ремонт дахів та балконів, масу інших робіт за допомогою альпіністів нашої компанії і дешевше, і мобільніше. Робоче місце, навіть якщо воно важкодоступно, досягається фахівцями-верхолазами за допомогою мотузок, спеціального спорядження і прийомів альпіністського просування і страховки. Підготовка спорядження до початку роботи займає короткий час, тому висотники можуть приступити до робіт негайно.

Який спосіб утеплення вибрати?

Внутрішнє утеплення стін:

  • нижче ціна; роботи виконуються поза сезоном; чи не порушується естетична цілісність фасаду будівлі; можна таким способом вирівняти стіни.
  • висока ймовірність утворення конденсату на стіні, зменшується площа кімнати, роботи займають певний час і проходять безпосередньо в квартирі.

Зовнішнє утеплення стін:

  • Найкращий спосіб теплоізоляції приміщення, точка роси зміщується назовні, площа кімнат не зменшується, роботи проводяться зовні, ні будівельного сміття в квартирі.
  • ціна вища на виконання робіт, порівняно з внутрішнім утепленням стін, зовнішній вигляд фасаду зміняться, роботи мають сезонний характер, виконуються тільки в теплу і суху пору року.
Утеплення зовнішніх стін Львів

Захист від витоку тепла - першорядне завдання при утепленні стін, проте в літній період це захист від спеки, що також є важливим гідністю утеплення за допомогою пінопласту або мінеральної вати. Зовнішнє утеплення позитивно впливає на стан мікроклімату в приміщенні, зберігаючи тепло взимку і захищаючи від спеки в спекотні літні дні. Утеплення стін вже давно не новинка в будівельній індустрії. Наприклад за кордоном воно застосовується вже більше п'ятдесяти років. У нашій країні ці роботи завойовують масову популярність десь протягом десяти років. Адже побувавши в квартирі де зроблено зовнішнє утеплення стіни, досить важко не оцінити переваги, які дає цей спосіб утеплення.
Щоб утеплення фасаду будинку в Львові дало очікуваний результат, доручити роботу слід нашим професіоналам - промисловим альпіністам. Поєднання кваліфікації альпініста і багатопрофільного будівельника - ремонтника дає можливість нашим майстрам промальпу виконати цю роботу на високому рівні і в найкоротший термін.
   Ми маємо всі необхідні документи, що вимагаються при утепленні зовнішніх стін квартиры.

Орієнтовна вартість утеплення стін в Львові.

Найменування робіт
Од. вимірювання
Вартість
Примітка
Металевий вiдлив над утепленням
м.пог.
110 грн.
ширина 160 мм
Металевий вiдлив над утепленням
м.пог.
85 грн.
ширина 100 мм
Утеплення квартир
м²
від  350 грн.
пінопласт 5 см
Утеплення квартир
м²
від 400 грн.
пінопласт 10 см
Відкоси (утеплення)
м.пог.
від  140 грн.
з матеріалами
Утеплення балконів
м²
від  400 грн.
без матеріалу
Утеплення балконів
м²
від  550 грн.
з матеріалами
Утеплення котеджів, приватних будинків
м²
від  250 грн.
без матеріалу
Утеплення котеджів, приватних будинків
м²
від  550 грн.
з матеріалами

Останнє редагування 2016-03-25 | 1832